TAM BOY

11.70 m

 

GENİŞLİK

3.85 m

 

AĞIRLIK

 

3150 kg

 

 

TÜP ÇAPLARI

65.50 cm

 

KAPASİTE

 18 KİŞİ

  MOTOR 600-1350 HP
 

SERTİFİKA

CATEGORY B
 

TASARIM

PAOLO SAVOCA
     
     
     
     
     
     
     

Üstü kapalı güverte ve güverte altı, profilin basit ve akıcı hatlarıyla zarif bir şekilde birleşmektedir. Temel fikir, ergonomi ile mekanların ve rotaların titiz çalışmasını birleştirerek yaşanabilirlik ve konforu sağlamaktır. Güvertede, geniş kıç güneşlenme güvertesi 4 kişiyi rahatça ağırlayabilirken, aşağıdaki U şeklindeki kanepe 2 koltukludur, karşısında ise 2 buzdolabı, bir lavabo ve ocak içeren Amerikan bar bulunmaktadır. Hemen ileride pilot ve yardımcı pilot için iki dümen koltuğu ve konsol bulunur.

Pruvada, kabinin irtifa kazanması için yükseltilmiş geniş bir güneşlenme güvertesi vardır, alt güverte 2 yerleşim düzeni ile karakterize edilir, birincisi, motora bağlıdır ve mal sahibinin talebi üzerine üçüncü bir yerleşim imkanı sağlar. kıç kabin, tuvalet ve gardıropla donatılmış, motorlarda, kıç kabin bölmesi geminin ortasından pruvaya doğru makine dairesi varıdr.

İki genel plan aynıdır, merkezi kabin iki yetişkin için çok geniş ve rahattır; duvar üniteleri, LED ışıklar, aydınlık ve diğer doğal pencereler ile donatılmıştır. Yatağın önündeki 190 cm'den daha yüksek kısım, soldaki mutfak ve sağdaki banyo arasında net bir şekilde sınırlandırılmıştır (bölünmüş) duş oturağı, klozet ve lavabo dolap değil). Mutfak alanı ek bir buzdolabı, mikrodalga fırın ve lavabo ile donatılmıştır, en uçta çeşitli gardıroplar, tepeler ve bir TV ve/veya bilgisayar istasyonu ile donatılmış olan sahibinin kamarası vardır.