TAM BOY

7.48 m

 

GENİŞLİK

2.80 m

 

AĞIRLIK

 

950 kg

 

 

TÜP ÇAPLARI

53 cm

 

KİŞİ KAPASİTESİ

     14 

  MOTOR 300/150/200 HP
 

SERTİFİKA

CATEGORY B
 

TASARIM

PAOLO SAVOCA
     
     
     
     
     
     
     

 

Spx Rib 24 bot, toplam uzunluğu 7,48 metredir. ve 2,80 metre genişliğinde, kat. B, 14 yolcuya kadar taşıyabilir. En iyi hammaddelerle (vinil ester reçineler ve neopentil jel kaplama gibi) üretilmiş olup, saf ve yenilikçi çizgisiyle ve her şeyden önce, her ayrıntıya gösterilen özen ve mekanların titiz eklemlenmesiyle öne çıkmaktadır.

Teknenin aerodinamik ve aynı zamanda klasik uyumlu sportif profiline, kategori için dümen mahallinin, servislerin ve koridorların rakipsiz konforu ve ergonomisi eşlik etmektedir. Kanepenin katlanır sırtlığı ile koordineli olan arka taraftaki büyük güneşlenme alanı, içeride büyük bir dolabı gizleyerek üç farklı varyantta birkaç saniye içinde yapılandırılabilmektedir.

Pruvada, yine uygun boyutlarda olan başka bir güneşlenme alanı, kolayca erişilebilen başka bir dolaba bağlıdır ve geniş eşya koyma yeri için oldukça uygundur. Koltuk sadece katlanır bir masa ile değil, aynı zamanda bir lavabo ve bir kokpit buzdolabı ile de zenginleştirilmiştir. Çizgilerinde vazgeçilmez olan, yönetimi basit ve sezgisel olan dümen konsolu, teknenin tam kontrolünü garanti etmek için tüm kullanışlı araçlarla donatılmıştır.

Konsolun içinde, talep üzerine tuvalet ile donatılabilen bir soyunma odası bulunmaktadır. Büyük kıç platformları, teknenin kullanılabilirliğini daha da ilgi çekici hale getirmektedir. Sağlam ve akıcı gövde, Spx markasının en güçlü yönlerinden biridir. Dengeli, hızlı ve güvenli, en iyi performans gösteren motorlarla 50 deniz milinin üzerindeki zirvelere ulaşmanızı sağlar.

Pek çok deniz tutkununun ulaşabileceği küçük ve gerçek bir lüks marka olan teknenin özelleştirmeleri pratik olarak sınırsızdır. Örneğin, jel kaplamanın, boruların, tik ağacının, minderlerin vb. rengini özelleştirebileceğiniz gibi cam elyafı veya çelik devrilme çubuğu seçebilirsiniz.