BOYUTLAR
Tam Boy: 53 ft 1 in / 16.19 m
Kiriş: 25 ft 2 in / 7.67 m
Taslak: 3 ft 2 in / 0.97 m
Direk Yüksekliği: 2 ft 9 in / 0.83 m
Deniz Feneri Direği Dahil Su Hattı Üzerindeki Toplam Yükseklik: 18 ft 8 in / 5.68 m

MOTOR
Motor: Yanmar 370HP x 2
Maksimum Hız:  22 Knots
Seyir Hızı: 17.5 Knots
Maksimum Menzil Hızı: 7.9 Knots
Maksimum Hızda Menzil: 342 Nm
Seyir Hızında Menzil: 463 Nm
Her İki Motorla Maksimum Menzil: 1330 Nm
Tek Motorlu Maksimum Menzil (tam yük durumunda): 1995 Nm
Yakıt Tankı Kapasitesi: 581 gal / 2200 L

EKSTRA ÖZELLİKLER
Su: 185 gal / 700 L
Deplasman: 41,070 lbs / 18,629 kg
Yük Taşıma Kapasitesi: 13,512 lbs / 6,129 kg
Pis Su Tankı Kapasitesi: 42 US Gal gal / 160 L

4. Nesil Leopard Powercat

Tüm zamanların en popüler Powercat'ini (Leopard 51 Powercat) geride bırakan Leopard 53 Powercat, bir Powercat'in nasıl olması gerektiğini deniz severlere gösterirken, Leopard 51 Powercat’i başarılı kılan tüm özelliklere sahip bir tasarımla bu türün 4. nesli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir katamarandan beklenen alan, denge ve verimlilik ile bir motor yatın konfor ve lüksünün bir araya gelmesiyle performanstan ödün vermeden şık bir şekilde tasarlanmıştır.

Her İki Alanda En İyisi

Leopard 53 Powercat, ev konforunun yanı sıra bol miktarda açık hava eğlence alanı ile modern bir iç mekan tasarımı sunmaktadır. Katamaran tasarımının yenilikçi ve ekonomik avantajlarıyla birleştiğinde, bakımı ve kullanımı kolaydır ve tek gövdeli motoryatlara göre %50'ye kadar daha fazla yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Soğuk tonlar ve modern kaplamalarla iç mekanın atmosferi baştan yaratılmıştır. Ayrı mürettebat kabini seçeneği ile üç veya dört kabinli opsiyonlar sunulmaktadır. Üç kabinli model, geniş bir yatak, gömme dolap ve çift lavabo ile evdeymişsiniz hissiyatı yaratmaktadır.

Salon, geniş panoramik pencereler, iskeleye L şeklinde bir salon ve sancak tarafına 2 kişilik bir kanepe ve bir iç navigasyon istasyonu ekleme seçeneği sunmaktadır. Ön sedan kapısından ön güverteye erişim ile akış kesintisizdir.

Mutfak, ev tipi bir buzdolabı/dondurucu, Staron® tezgah yüzeyleri, 4'lü ocak, mikrodalga fırın, lavabo ve musluk ve bol miktarda saklama alanı ile donatılmıştır.

Flybridge, iyi düşünülmüş bir dümen istasyonu ve harika bir görüş alanı sağlar. Geniş oturma alanı ve büyük bir masa, ailenizi ve arkadaşlarınızı eğlendirmek ve muhteşem manzaralı bir yemeğin tadını çıkarmak için harika bir yer sağlamaktadır.


Flybridge, iyi düşünülmüş bir dümen istasyonu ve harika bir görüş alanı sağlar. Geniş oturma alanı ve büyük bir masa, ailenizi ve arkadaşlarınızı eğlendirmek ve muhteşem manzaralı bir yemeğin tadını çıkarmak için harika bir yer sağlar.