ANA BOYUT
Tam Uzunluk: 16,50 m (54’)
Genişlik:  5,10 m (16’,73’’)
Deplasman: 25 t

MOTOR
Standart Motorlar: A Opsiyonu/ 2 x Cummins in linea Asse QSM 11
Standart Motorlar: B Opsiyonu/ 2 x Volvo Penta IPS 950 HP

EKSTRA VERİLER
Yakıt Tankı Kapasitesi: 2000 l (529 us gals)
Su Tankı Kapasitesi: 600 l (158 us gals)
Maksimum Kişi Kapasitesi: n° 12
Navigasyon Kategorisi: A Sınıfı Okyanus
Kabin: n° 3 + 1
Tuvalet: n° 2 + 1

Mahòn 54, maksimum kullanım ve eğlence sağlayan, iç ve dış alan arasında mükemmel bir denge sunan 5,1m (16'4″) kirişe sahip, yaklaşık 17 metre (56') muhteşem bir motor yattır. Yüzme platformuna kolay erişime sahip geniş ve iyi donanımlı kokpitte kendinizi şımartın. Ve yemek-mutfak alanı ve dümen istasyonunu barındıran konforlu ve çok aydınlık bir salona sahip iç mekanda lüks.

Güverte altı yerleşim düzeni 3 ayrı odadan oluşmaktadır: en-suite banyolu tekne sahibi kamarası önde; Her biri 2 ayrı yatak ile döşenmiş ve duşlu konforlu bir banyo ile hizmet veren 2 misafir kamarası bulunmaktadır.

Kokpitin altında mürettebat için bir yatak ve banyo içeren bir kabin bulunmaktadır.

54 Mahòn yat, mükemmel Austin Parker stilini temsil ederken, trendlere uyum sağlarken ve bundan sonra imza markamız olacak olan yeni gövde rengimiz olan modern "köpekbalığı" grisini kullanarak bizi geleceğe taşıyor. Geçmişte markayı her zaman karakterize eden klasik derin maviyi artık otomatik olarak kullanmayacağız. Ancak, bir tekne sahibi, kendi benzersiz stilini elde etmek için yatı özelleştirmek için başka bir renk seçebilir.