ANA BOYUT
Toplam Uzunluk: 28,00 m (85’)
Genişlik: 7,00 m (23’)
Deplasman:  58 t

MOTORLAR
Standart Motorlar: Opsiyon A/ 2000 HP 2 x MAN
Standart motorlar: Opsiyon B/ 2000 HP 3 x MAN

TEKNİK VERİLER
Yakıt Tankı Kapasitesi: 6000 l (1585.03 us gals)
Su Tankı Kapasitesi: 500 l(396.26 us gals)
Maksimum Kişi Kapasitesi: n° 16
Navigasyon Kategorisi: A Sınıfı Okyanus
Kabin: n° 5 + 2
Banyo: n° 5 + 1

IBIZA 85, 27 (85’) metre uzunluğuyla tersanenin ürettiği en büyük motor yat olma özelliğini taşımaktadır. Bu boyutta tamamen müşteriye göre custom yapılan bir teknede daha önce hiç kullanılmamış tasarım ve teknolojik yenilikleriyle Ibiza 85, klas, kendine özgü tarz, sportif yapısı ve inovatif çözümleriyle motor yat severlerin gözdesi halindedir.

 

Fulvio De Simoni Yat Tasarım stüdyosu ile olan yakın ortaklık, sadece mekanların tasarımı ve bölünmesi için değil, aynı zamanda alışılmışın dışında bir yerleşim önererek sahibinin isteklerini kapsayan bir tekne yaratılmasını sağladı. Tasarım çizgilerinin önerdiği ayar aerodinamik, zarif ve sportiftir ve kokpitte, güverte evinde ve hepsinden önemlisi güverte altında yaratılan devasa alanlar hayal ettiğinizin ötesinde oldukça geniştir. Sadece sportif özellikler taşıyan motor yatların aksine, IBIZA 85, teknede benimsenen teknik çözümler sayesinde sportif özellikleri kadar konfor olarak da oldukça ideal bir teknedir.

İlk çarpıcı özellik, salonun tamamen açılmasının yarattığı özgürlüğü (dümen istasyonu ile yüzme platformu arasında 15 metre uzunluğundaki devasa kokpit ile süreklilik halinde) bir "sedan"a dönüştürme olasılığıdır. elektrikli kumandalar ve hidrolik hareketle çalışma: 2 yan cam ve kıçtaki büyük cam kapı, “geri çekilebilir” konumdan çıkan salonu kapatır ve korur.

Kokpit, altında ihalenin ve diğer aksesuarların bulunduğu hangarın inşa edildiği bir güneşlenme terası ile orta masa ve 10 koltuklu bir yemek alanı ile donatılmıştır.

Aerodinamik sert tavanın altında, yemek alanına hizmet etmek için donatılmış ve buzdolabı ve dondurucularla donatılmış kanepeler ve mobilyalar.

Bu yüksek standartlarda bir yatta yakışan dümen istasyonu, elde edilen hızlanma ve performans göz önüne alındığında, pilot, yardımcı pilot ve iki misafirin konfor ve güvenlik içinde konaklayabilmesi için tamamı bağımsız 2 çift koltuğa sahiptir.

Pruvaya erişim, “U” şeklinde bir kanepe, iki adet açılır kapanır masa, güneşlenme terası ve 4 adet karşılıklı şezlong ile donatılmış geniş bir alana erişmek için her zaman salonla aynı katta bulunan konforlu ve güvenli korumalı geçişler, etrafta dolaşarak yapılır. yayda.

27 metre L.O.A. ile birlikte 7 metrelik bir kiriş Teknenin her biri banyo ve duş, geniş bir mutfak ve 3 mürettebat için konaklama ile donatılmış, tamamen ayrı ve bağımsız servislerle donatılmış 5 bağımsız kabin (3 double, 2 twin) elde etmeyi mümkün kılmış, geleneklerin sonsuz olanaklarını artırmıştır. inşaat.